Web Sitesi

İşletmeniz İçin Daha Profesyonel Bir Görünüm

Müşteri portföyünüze uygun nokta atışı anahtar kelimelerle daha fazla etkileşim elde edebilir, mevcut müşterilerinizi web sitenize yönlendirerek daha fazla bilgi edinmelerini sağlayabilirsiniz.

Unutmayın Yeni Türk Ticaret Kanunu kapsamında 14 Şubat 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete şirketlere web sitesi zorunluluğu getirmiştir. Bu kanunun gereğini karşılamamanız yasal sorunlar çıkarabilir.

Yönetilebilir Tema

Sizin için özel tasarlayacağımız web sitesi dinamik bir yapıya sahiptir. Admin paneli üzerinden dilediğiniz kadar içerik ekleyebilirsiniz.

Mobil Uyumlu

Yaygınlaşan telefon kullanımı ile web trafiğinin %50'sinden fazlası mobil cihazlardan gelmektedir. Web Siteniz responsive yapısı ile tüm cihazlarda düzgün görüntülenir.

Ücretsiz SSL

Web sitesi güvenliği günümüzün en önemli konularından biridir. Web Siteniz Ücretsiz SSL sertifikası sayesinde firmanızın güvenilirliğini artırır.

Google Analytics

Google Analytics entegrasyonu ile web sitenizin tüm trafik bilgilerini detaylı şekilde inceleyerek gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

SEO Uyumlu

Günümüzün vazgeçilmezlerinden biri olan arama motorlarındaki sonuçlarda üst sıralarda çıkabilmek için yapılan SEO çalışmalarımız ile sıralamanızı yükseltin!

Kesintisiz Erişim

Yüksek performanslı sunucularımız sayesinde web siteniz 365 gün 7/24 yayınlanır.

Referanslar